Nadruki reklamowe

Nadruki reklamowe wykonujemy różnymi metodami. Sitodruku, tampondruk, sublimacjia, druk UV oraz termotransferu to oferowane nadrukki przez naszą firmę. W razie jakichkolwiek pytań służymy naszym doświadczeniem i pomożemy w doborze odpowiedniej techniki nadruku.

Nadruki reklamowe wykonywane prze naszą firmę to:

Nadruki sitem

adruk sitem jest jedną z możliwości drukowania na artykułach reklamowych. Metoda ta pozwala na nadruk na większych powierzchniach zarówno płaskich jak i okrągłych. Nadruk tą metodą daje lepszy efekt niż tampondruk

Nadruki 360°

Wykonujemy nadruki sitem naokoło długopisów, ołówków, bidonów, butelek itp. Nadruki wykonujemy za pomocą sitodrukarki. Odnośnie liczby kolorów prosimy o kontak telefoniczny.

Sublimacja

Sublimacja to inna metoda znakowania materiałów. Najczęściej tę metodę wykorzystuje się do nadruków na odzieży: koszulkach, torbach, bluzach. Sublimację wykonujemy na różnych materiałach nie tylko poliestrowych.
Nadruk wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze transferowym. Następnie za pomocą prasy transferowej można przenieść nadruk na wybraną powierzchnię.

Termotransfer

Termotransfer to technika nadruku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanej grafiki, logo lub tekstu. Dzięku termotransferomi mamy możliwość ozdobienia różnego rodzaju tekstylów nawet bardzo skomplikowanymi i wielokolorowymi nadrukami. Grafikę, którą chcemy przenieść na materiał drukujemy sitem na specjalnym papierze transferowym i następnie nadruk jest przenoszonmy na koszulke, bluze, kurtkę za pomocą prasy transferowej.

Bezpośredni nadruk na odzieży

Sitodruk

Więcej odnośnie nadruków możecie Państwo znaleźć w naszym katalogu usługi dagro

Nasze przykłądowe realizacje: