Druk UV

drukarka nadruki uv

Na tej stronie zamierzamy przedstawić Państwu Druk UV który jest usługą wykonywaną przez naszą firmę na sprzęcie wysokiej klasy. Po pierwsze w swojej ofercie posiadamy jedną z najlepszych i najszybszych na rynku drukarek UV. Jest to drukarka LEF-300 firmy Roland.

Po drugie maszyna ta pozwala drukować gamie materiałów takich jak PET, ABS i poliwęglan, oraz materiały miękkie, takie jak TPU, i skóra. Jesteśmy w stanie pomieścić na stole elementy do 100 mm wysokości. Po trzecie możliwości druku UV są praktycznie nieograniczone. Najistotniejsze jest że ten rodzaj nadruku jest odporny na działanie promieni słonecznych UV, na warunki atmosferycznych i wiele innych czynników. Ważnym aspektem tej metody wydruku jest to że wykorzystuje się tusze polimerowe (w naszym przypadku są to tusze Roland ECO-UV) natomiast wydruk utrwala się światłem UV co rozpoczyna cały proces polimeryzacji nadruku. W przeciwieństwie do innych drukarek nasza drukarka posiada dwie lampy UV i owa polimeryzacja zachodzi dwukrotnie szybciej. Dodatkową zaletą naszej drukarki jest to że mamy możliwość nadruku na powierzchniach nierównych (do 3 mm) co w znacznej mierze zwiększa możliwość nadruku.

Reasumując ,w swojej ofercie druku UV posiadamy jedną z najlepszych i najszybszych na rynku drukarek UV mianowicie LEF-300 firmy Roland. Przede wszystkim nasza drukarka wyposażona jest w kolorystykę CMYK, biały i lakier (połysk) ECO-UV do najwyższej jakości wydruków.

w poniższej galerii przedstawiamy nasze przykładowe realizacje przy pomocy tej drukarki:

Więcej z naszej oferty znajduje się w naszym katalogu nadruki reklamowe

Druk cyfrowy UV cennik

Podsumowując druk cyfrowy UV został stworzony aby wykonywać nadruki w pełnym kolorze na praktycznie każdym podłożu. Godnym uwagi jest fakt iż technologia umożliwia nadruk na materiałach które stanowią pewien problem klasycznymi technikami jak sitodruk czy tampondruk. Przede wszystkim nadruki UV to wydruki cyfrowe bezpośrednie w wysokiej rozdzielczości farbami utwardzanymi promieniami UV (C,M,Y,K + biały+lakier) z zachowaniem intensywnych kolorów oraz przyczepność do podłoża. Godnym uwagi jest fakt, że pole nadruku jakie możemy zadrukować wynosi 770x330mm natomiast wysokość przedmiotu nie może przekraczać 100mm.